Monitoring sklepu

DELTAVIDEO oferuje system telewizji przemysłowej (CCTV) przeznaczony do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego terenu sklepu, firmy lub biura.

Dzięki szerokiej współpracy z najlepszymi importerami w kraju jesteśmy w stanie, za ich pośrednictwem, wykonać każde zlecenie instalacji systemów telewizji przemysłowej.

Nasza firma od wielu lat zajmuję się zabezpieczaniem mienia zarówno osób prywatnych a także dużych przedsiębiorstw czy placówek publicznych. Importujemy sprzęt od najlepszych dostawców w branży. Nasze cyfrowe rejestratory zostały wykonane z największą precyzją zachowując dostępną cenę. Dzięki wysokiej jakości nagrywania i kompresji H-264 jesteśmy w stanie przez długi czas archiwizować nagranie zarejestrowane przez kamery.
Poniższy rys.1 przedstawia przykładowy projekt monitoringu sklepu. Proponujemy wszystkim naszym Klientom aby umieszczali nad kasami kamery kompaktowe wysokiej jakości, dzięki nim jesteśmy w stanie dostrzec np. wszelkie ruchy nieuczciwego kasjera a także przyjmowane przez niego pieniądze. Również wielokrotnie klienci próbują oszukać kasjera a materiał z kamer pozwoli na zabezpieczeniem się przed ewentualną stratą.
Oczywiście pozostała część sklepu jest również ważna z względu na małe gabaryty artykułów. Do tego typu część powierzchni hanlowych proponujemy kamery kopułkowe, natomiast do dużych supermarketów, kamery szybkoobrotowe (speed-dome). W zależności od wielkości oraz specyfiki magazynu proponujemy kamery kopułkowe wandlaoodporne bądź tradycyjne w obudowie plastikowej. Również ważnym miejscem jest samo wejście, na które powinna zostać skierowana kamera, możemy w przypadku napadu szybko namierzyć danego delikwenta.
plan-sklepu