Monitoring domu

DELTAVIDEO oferuje system telewizji przemysłowej (CCTV) przeznaczony do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego terenu Domu.

Dzięki szerokiej współpracy z najlepszymi importerami w kraju jesteśmy w stanie, za ich pośrednictwem, wykonać każde zlecenie instalacji systemów telewizji przemysłowej.

W celu zapewnienia sobie i swoim bliskim poczucia bezpieczeństwa coraz częściej decydujemy się na instalację alarmową lub monitoring domu. Wyjeżdzając na wakacje nie zawszem możemy liczyć na sąsiadów zwłaszcza gdy nasz dom stoi zdala od innych.

Istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie przed włamaniem lub innymi czynnikami stanowiące zagrożenie dla naszego domu. Niezwykle skutecznym sposobem przed odstraszeniem złodziei jest monitoring domu oraz jego terenu. Monitoring może zapobiec wandalizmom, dewastacjom oraz stać się przydatnym materiałem dowodowym dla Policji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą firmą.

Nasza firma od wielu lat zajmuję się zabezpieczaniem mienia zarówno osób prywatnych a także dużych przedsiębiorstw czy placówek publicznych. Importujemy sprzęt od najlepszych dostawców w branży, Nasze cyfrowe rejestratory zostały wykonane z największa precyzją zachowując dostępną cenę. Dzięki wysokiej jakości nagrywania i kompresji H-264 jesteśmy w stanie przez długi czas archiwizować nagranie zarejestrowane przez kamery. Możliwy jest podgląd monitoringu domu w wielu miejscach, począwszy od każdego komputera (istotne jest zainstalowanie odpowiedzniego programu). Będąc w pracy czy też wyjeżdzając na wakacje możemy mieć aktualny podgląd co się dzieje w danej chwili w domu. Również dzięki monitoringowi możemy mieć kontrolę nad opiekunką do dziecka. W dzisiejszych czasach wiele się słyszy o osobach, które „nie odpowiedznio” zajmują się naszymi pociechami. Same poczucie, że jest się cały czas obserwowanym wymusza na nas bardziej przemyślane decyzje.

Ważne jest dokladne przemyślenie, w którym miejscu powinny znajdować się kamery. Zakres monitoringu na zewnątrz budynku, powinien obejmować wszystkie wejścia w tym okna. Jakość kamer powinna być dopasowana w taki sposób, by umożliwiły rozpoznanie ewentualnego intruza.

zewnatrz_dom

Monitoring wewnętrzny budynku powinien obejmować główne pomieszczenia w domu. Proponujemy montaż kamer w miejscach gdzie znajdują się wejścia do budynku a także wszędzie tam, gdzie trzymamy cenne rzeczy. Najczęściej kamery są montowane w garażu, salonie oraz w pokoju z małym dzieckiem (jeżeli zatrudniamy opiekunkę) czy też w sypialni.

wewntrz_dom1